Luksusowa mozaika – szklana, marmurowa, stalowa lub kryształowa. Niespotykana różnorodność wzorów i kolorów. Ogromny wybór materiałów dowolnie łączonych w różnych kombinacjach sprawia, że zadowoli wszystkich nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Mozaika – jej zastosowanie jest bardzo wszechstronne. Małe kosteczki są niezwykle estetyczne i łatwo je utrzymać w czystości, stąd często wykłada się nimi ściany, podłogi, a nawet elementy armatury sanitarnej. Mozaika doskonale prezentuje się zarówno w dużych, jak i w małych przestrzeniach. Odpowiednio dobrana kolorystyka oraz dobrze dopasowana gra świateł sprawiają, że nawet niewielkie przestrzenie zyskują optycznie na wielkości.

Mozaikę można zastosować w każdym domowym pomieszczeniu. Wystarczy dobry pomysł oraz odrobina wyobraźni, a w pokojach, korytarzach czy salonach można wyczarować coś naprawdę niesamowitego. Można je swobodnie wykorzystywać w projektach publicznych takich jak wnętrza basenów, łaźnie czy sauny. Baseny, łaźnie oraz sauny są nieustannie narażone na działanie wody, wilgoci i środków chemicznych, stąd nie tylko wygląd, ale również jakość powinna być na pierwszym miejscu. I takie warunki spełniają nasze produkty.

Posiadamy w naszej ofercie druk na mozaice szklanej technologią adaptacji druku cyfrowego i suszenia. Produkcja zaczyna się od przekazania nam projektu, wzorów lub zdjęć cyfrowych następnie drukujemy sposobem cuatrichromi (czterema kolorami), na recyklingowych płytkach szklanych. W końcowym etapie suszymy płytki w wysokiej temperaturze. Wynikiem końcowym są foto mozaiki o szerokim zastosowaniu, np. baseny, spa & wellness, łazienki i wiele innych zastosowań dekoracyjnych.
MESH jest minimalną jednostkę produkcji i sprzedaży. Jedna siatka ma wymiary 30cm x 30cm lub 1 ft. x 1 ft. (30,7cm x 30,7cm). Posiada 144 małych płytek szklanych każda o wymiarze 2,5cm x 2,5cm (12 x 12 płytek szklanych), które można łatwo oddzielić indywidualnie w pracach obejmujących narożniki lub miejsca o zaokrąglonych kształtach. Przy większych obrazach numerujemy liczbę oczek.
Każda foto mozaika szklana została przebadana w laboratorium urzędowym w celu spełnienia wszystkich wymagań naszych klientów